Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przewóz mebli

Miras Przeprowadzki to gwarancja udanej, bezstresowej wyprowadzki do nowego domu, mieszkania lub biura. Jedną z usług, które proponujemy naszym Klientom, jest przewóz mebli we Wrocławiu. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia, dostarczając materiały do pakowania, pojazdy oraz służąc swoim wieloletnim doświadczeniem.

Transport mebli – zaufaj ekspertom!

W ciągu wielu lat obecności na wrocławskim rynku przeprowadzek zdobyliśmy cenną wiedzę oraz doświadczenie, które wykorzystujemy każdego dnia w codziennej pracy. Zorganizujemy nie tylko bezpieczny przewóz kanapy, sofy czy łóżka, ale także meblościanki, szaf biurowych czy specjalistycznych mebli warsztatowych. Oferujemy również tani i odpowiednio zabezpieczony transport mebli zabytkowych, antyków oraz przedmiotów o szczególnej wartości materialnej i sentymentalnej.

Biorąc pod uwagę to, jak skomplikowaną operację logistyczną może stanowić przewóz mebli Wrocław należy do miast, w których warto zlecić taką usługę profesjonalnej firmie. Nasi eksperci zajmą się Państwa wyposażeniem kompleksowo, zapewniając odpowiednie opakowania lub samodzielnie zabezpieczając i przygotowując meble do transportu. Jako przewoźnik z odpowiednim doświadczeniem, zdecydowanie polecamy ich wcześniejsze opróżnienie oraz demontaż tych elementów, które mogą być przewożone osobno. Takie przygotowanie łóżek, kanap, biurek czy regałów nie tylko ułatwi ich transport, ale również sprawi, że meble zajmą mniej miejsca.

Przewóz mebli Wrocław i okolice

Meble wielkogabarytowe, takie jak duże szafy lub kompletne zestawy, nie zawsze trzeba rozkręcać, jeśli nie wymagają tego warunki transportu. Może się zdarzyć, że ich ponowny montaż zajmie mnóstwo czasu, a po kolejnym złożeniu stracą one swoją stabilność. Kwestią kluczową są tu oczywiście gabaryty ładunku, ale także szerokość klatek schodowych, usytuowanie lokali czy bliskość do miejsca parkingowego.

Przewóz mebli cennik

Jeśli chodzi o przewóz mebli cena każdorazowo ustalana jest indywidualnie. Wpływ na koszty mają m.in.:

 • rodzaj, ilość i gabaryt ładunku,
 • odległość, na jaką przewozimy meble,
 • zakres usługi (przewóz wraz z przygotowaniem lub sam transport).

Jednocześnie w Miras Przeprowadzki dokładamy wszelkich starań, by każda nasza usługa została wykonana terminowo i zgodnie z przyjętym wcześniej harmonogramem. W przypadku przewozu mebli cennik naszej firmy umożliwia taką usługę już od 350 zł.

Przewóz mebli Wrocław – tanio i bezpiecznie!

Nasza oferta stanowi najlepszy dowód na to, że można organizować przewozy meblowe we Wrocławiu tanio i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdy z naszych transportów, jest nie tylko w stu procentach zaplanowany i przygotowany, ale jednocześnie ubezpieczony. Dzięki temu właściciele powierzonego nam ładunku mogą bez stresu i zbędnych nerwów oczekiwać na dostawę sof, kanap, meblościanek, łóżek czy szaf biurowych do nowej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji. Jeśli interesuje Państwa tani przewóz mebli z Wrocławia do innego miasta lub w obrębie stolicy Dolnego Śląska, jesteśmy do dyspozycji, z przyjemnością podejmując się zlecenia.

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie 10 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 9 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 8 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 7 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 6 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 55 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 4 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 3 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 2 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 1 - Miras Przeprowadzki