Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Cennik przeprowadzek

Nasze ceny:

  • wynajem samochodu 23m3 + 3 pracowników od 180 zł
  • transport mebli od 350 zł
  • przeprowadzka od 350 zł
  • transport pianina od 450 zł

W sprawie indywidulanej wyceny przeprowadzki prosimy o kontakt telefoniczny.

Usługi transportowe Miras – cennik przeprowadzek

Cena przeprowadzki we Wrocławiu realizowanej przez przedsiębiorstwo Miras dotyczy kompleksowej usługi. Nasza firma gwarantuje Państwu realizację każdego etapu przeprowadzki: od demontażu sprzętu oraz mebli, przez jego przygotowanie do transportu, załadunek i przewóz, po rozładunek, wniesienie do nowego budynku i ponowny montaż. W efekcie nasi klienci oszczędzają sporo czasu oraz stresu. Mogą przyjechać pod nowy adres już na gotowe, umeblowane mieszkanie, biuro lub dom.

Oferujemy usługi transportowe na terenie całego Wrocławia, niezależnie od dzielnicy miasta. Nasz cennik przeprowadzek rozpoczyna się od 350 zł i uwzględnia on polisę ubezpieczeniową, która chroni dobytek naszych klientów na wypadek niespodziewanych zdarzeń podczas transportu. Jeśli interesują Państwa nasze usługi transportowe, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny przeprowadzki pod numerem telefonu 885 022 001.

Z czego wynika cena przeprowadzki we Wrocławiu? 

Firma transportowa Miras podejmie się realizacji każdej przeprowadzki we Wrocławiu. Oferujemy przeprowadzki zarówno prywatnych domów oraz mieszkań, jak i biur oraz innych miejsc pracy. Przewozimy między innymi meble, sprzęt RTV i AGD, dokumenty, sprzęt elektroniczny, narzędzia i inne, cenne przedmioty.

Nasz cennik przeprowadzek może różnić się w zależności od indywidualnych ustaleń dotyczących zakresu zlecenia. Koszt przewozu mebli we Wrocławiu rozpoczyna się od 350 zł.
W przypadku większych gabarytów, na przykład transportu pianina, realizujemy usługi od 450 zł. Dodatkowe opłaty obejmują niestandardowe ustalenia, na przykład późną porę przeprowadzki: w godzinach popołudniowych albo nocnych. Innym przykładem dodatkowej usługi przy okazji przeprowadzki jest utylizacja zbędnych przedmiotów, którą możemy zrealizować.

Preferencyjne ceny usług transportowych

Zmiana miejsca zamieszkania lub transport biura to proces, który w wielu przypadkach różni się od siebie. Każdy klient ma własne potrzeby i preferencje, których uszanowanie w znacznym stopniu ułatwia komfortową, bezstresową przeprowadzkę. Właśnie z tego powodu przedsiębiorstwo Miras zapewnia dogodną elastyczność swoich usług z możliwością indywidualnych ustaleń zakresu każdego zlecenia.

Gwarantowane przez nas ceny usług transportowych we Wrocławiu dotyczą wynajmu samochodu dostawczego o pojemności 23m3 z trzema pracownikami. Wówczas cennik przeprowadzek rozpoczynamy od 180 zł. Klient może zrezygnować z któregoś z etapów przeprowadzki, biorąc na siebie za niego odpowiedzialność. Dotyczy to przykładowo rezygnacji
z wniesienia mebli – w takiej sytuacji cena usług transportowych jest pomniejszana. Indywidualne wyceny dotyczą także ilości załadunku.

Nasze preferencyjne ceny przeprowadzek idą w parze z pełnym profesjonalizmem. Gwarantujemy Państwu szybką, sprawną i bezproblemową realizację zlecenia. Zapewniamy należytą troskę o mienie każdego klienta. Starannie zabezpieczamy wszystkie transportowane przedmioty, wykorzystując do tego potrzebne akcesoria, takie jak pasy mocujące, folie stretch, kartony, gazety czy grubsze koce.