Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki Śródmieście

Przeprowadzki Miras Wrocław

Firma Miras zajmuje się szybkim, sprawnym i profesjonalnym organizowaniem przeprowadzek. Oferujemy przeprowadzki domów i biur – w kraju oraz międzynarodowe. Przewozimy meble, dokumenty, pianina oraz cały majątek naszych klientów, którzy chcą przewieźć prywatne rzeczy. Naszą ofertę kierujemy głównie do osób zamieszkujących Wrocław Śródmieście, ale zachęcamy do skorzystania z usług osoby z całego Wrocławia i okolic.

Usługi przeprowadzkowe

Nasze usługi przeprowadzkowe obejmują:

  • ostrożny załadunek mebli i przedmiotów,
  • zabezpieczenie przedmiotów folią, kocami i pasami mocującymi,
  • rozładunek oraz wniesienie mebli i innych towarów do budynku.

Istnieje także możliwość indywidualnego ustalenia zakresu usług. Nasza firma przeprowadzkowa Miras dba o zadowolenie wszystkich klientów. W razie potrzeby oferujemy bezpłatną, telefoniczną wycenę usługi. Zachęcamy do kontaktu!

Transport mebli i przewóz osób

Wszystkie powierzone nam przedmioty, meble i dokumenty traktujemy z należytą starannością, ponieważ wiemy jak ważne są dla właścicieli. Dzięki nam przeprowadzka biura lub domu przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo. Oprócz kompleksowych usług przeprowadzkowych oferujemy także transport mebli i przewóz osób. Transport mebli to usługa obejmująca przewóz mebli odpowiednio przystosowanym do tego samochodem, a także wniesienie ich do budynku przez kilkuosobową ekipę. Z kolei przewóz osób to indywidualna usługa, która pozwala na wynajęcie samochodu na wydarzenia okolicznościowe lub do przewozu osób niepełnosprawnych.