Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki Krzyki

Firma przeprowadzkowa Krzyki

W Miras Przeprowadzki doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak stresującym i skomplikowanym przedsięwzięciem logistycznym może być przeprowadzka. Właśnie dlatego, wszystkim mieszkańcom dzielnicy Krzyki oraz przedsiębiorcom, prowadzącym swoje biznesy w tej części Wrocławia, proponujemy profesjonalne, kompleksowe usługi przeprowadzkowe.

Firma przeprowadzkowa – usługi od A do Z

Wieloletnie doświadczenie w zakresie planowania i obsługi przeprowadzek we Wrocławiu oraz innych miastach w Polsce pozwala nam zagwarantować najwyższy standard świadczonych realizacji. Każda wykonywana przez nas usługa przeprowadzkowa jest przez nas zaplanowana w najdrobniejszym detalu i z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszystko po to, by w trakcie:

  • pakowania,
  • załadunku,
  • przewozu,
  • rozładunku,
  • wniesienia,

oraz instalacji i montażu wyposażenia w nowej lokalizacji niczego nie pozostawiać przypadkowi.

Przeprowadzki domów i mieszkań – Wrocław

Nasza wrocławska firma przeprowadzkowa zrealizuje każdą przeprowadzkę prywatnego domu lub mieszkania w rejonie dzielnicy Krzyki oraz pozostałych rejonów miasta. Posiadamy pojazdy dostosowane do przewozu mebli, elektroniki, antyków, instrumentów muzycznych oraz innych, drogocennych przedmiotów, które w trakcie realizacji całej operacji podlegają odpowiednio wysokiemu ubezpieczeniu.

Przeprowadzki firm i biur – Wrocław Krzyki

Równie profesjonalnie podchodzimy do planowania i organizacji przeprowadzek firm, biur, hal produkcyjnych czy magazynów. Mając na uwadze komfort naszych zleceniodawców, każdy transport realizujemy terminowo, w dogodnej dla klienta porze, tak by do minimum skrócić ewentualne przestoje. Bez najmniejszych problemów wykonamy przewóz mebli biurowych, sprzętu elektronicznego, komputerów, a także specjalistycznych maszyn i całych linii produkcyjnych.

Już dziś zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny oraz omówienia szczegółów przeprowadzki.