Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki biur

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wrocławskich przedsiębiorców, oferujemy kompleksową usługę obejmującą przeprowadzki firm oraz biur. Lata obecności na dolnośląskim rynku transportowym pozwoliły nam zdobyć bezcenne doświadczenie, umiejętności oraz wypracować modele działania, umożliwiające sprawną organizację przenosin biura do nowej lokalizacji.

Bezpieczny wywóz mebli biurowych

Doskonale wiemy, jak cenne dla firmowych zespołów są biurowe meble, dokumenty, sprzęt elektroniczny czy specjalistyczne maszyny. Współpracując z nami, nie muszą Państwo obawiać się o bezpieczeństwo przewożonego mienia. Każdy z tych elementów zostanie odpowiednio zabezpieczony, a polisa ubezpieczeniowa ochroni dobytek przedsiębiorstwa na wypadek niespodziewanych zdarzeń podczas transportu.

W Miras Przeprowadzki wykonujemy kompleksowe, tanie przeprowadzki biur, obejmujące m.in.:

 • demontaż i przygotowanie mebli biurowych, elektroniki i pozostałego sprzętu,
 • załadunek wszystkich niezbędnych elementów do samochodu,
 • przenoszenie biura z użyciem odpowiednio przystosowanych pojazdów,
 • wniesienie i rozpakowanie wyposażenia w miejscu docelowym,
 • montaż mebli oraz pozostałego sprzętu w nowym biurze.

Przeprowadzki biur poza Wrocław – jak się do tego przygotować?

Pragnąc zlecić wywóz mebli biurowych do nowej lokalizacji we Wrocławiu lub dowolnym, innym mieście, warto odpowiednio przygotować się do takiej operacji. Zabezpieczenie dokumentów, opróżnienie zawartości szaf, regałów oraz biurek można zlecić nam lub wykonać we własnym zakresie, używając folii pęcherzykowej (bąbelkowej), kartonów, taśm klejących oraz folii stretch. Ta ostatnia doskonale sprawdzi się m.in. przy pakowaniu segregatorów z dokumentami lub kartotek.

Warto mieść na uwadze fakt, że odpowiednio zaplanowana i właściwie zorganizowana przeprowadzka trwa krócej i wiąże się z dużo mniejszym stresem. W czasach, gdy nawet kilkugodzinna przerwa w funkcjonowaniu firmy powoduje poważne straty finansowe, nasze kompleksowe podejście pozwala zminimalizować biurowy przestój do niezbędnego minimum. Warto dodać, że na życzenie Klienta przeprowadzka biura we Wrocławiu może być wykonana o niestandardowej porze, np. w godzinach popołudniowych lub nocnych.

Cena przeprowadzki całego biura

Podmiotom chcącym zlecić tanie przeprowadzki biur Wrocław zapewnia duży wybór firm przewozowych. Nie zawsze jednak „tanio” oznacza jednocześnie: komfortowo, szybko i bezpiecznie. W Miras Przeprowadzki dokładamy wszelkich starań, aby Klienci niezależnie od branży i rodzaju przewożonego ładunku, mieli nasze pełne wsparcie na każdym etapie przenoszenia biura. W zależności od potrzeb zlecającego możemy rozszerzyć zakres współpracy o dodatkowe usługi, takie jak np. utylizacja mebli biurowych.

Przeprowadzka biura – powierz ją ekspertom!

Od lat realizujemy przenosiny oraz przeprowadzki biur, firm, lokali usługowych czy też firm produkcyjnych na terenie Wrocławia i całego kraju. Bez względu na to, czy pragną Państwo zlecić nam jedynie przewóz mebli i komputerów, czy interesuje Państwa pełna obsługa, obejmująca przygotowanie, demontaż, a nawet recykling mebli biurowych, z chęcią podejmiemy się każdego zadania (od niedawana także magazynowania). W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu – zapewniamy nie tylko w pełni bezpieczne i sprawne, ale również tanie przeprowadzki dla firm we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach.

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie 10 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 9 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 8 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 7 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 6 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 55 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 4 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 3 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 2 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 1 - Miras Przeprowadzki