Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Transport pianin

Transport pianin i innych instrumentów muzycznych

Tak jak antyki i dzieła sztuki, również przewóz instrumentów muzycznych wymaga specjalnego traktowania. Szczególnie transport pianin nie należy do prostych zadań. Duży ciężar, wielkie gabaryty oraz delikatna konstrukcja sprawiają, że nie każda firma jest w stanie podołać temu zadaniu. Tylko specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak Miras Przeprowadzki, gwarantują bezpieczeństwo, profesjonalny serwis i obsługę najwyższej klasy. Nie ryzykuj, tylko wybierz fachową pomoc. Wybierz zawodowców, którzy znają się na swojej pracy. I robią to z pasją!

Profesjonalny przewóz pianin we Wrocławiu

Przewóz pianina wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Nasza firma dysponuje odpowiednio przygotowanymi samochodami, które bez problemów pomieszczą nawet największe i najbardziej złożone instrumenty muzyczne. Posiadamy najnowocześniejsze wyposażenie, które umożliwia bezpieczne przenoszenie i transport delikatnego ładunku. Nasza doświadczona ekipa transportowa z niezwykłą ostrożnością zapakuje Państwa pianino oraz zabezpieczy je na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i wypadków drogowych. W trakcie transportu wykorzystujemy platformy transportowe oraz wytrzymałe pasy zabezpieczające, które nie tylko chronią przedmiot przed uszkodzeniami, ale również zapewniają szybki i łatwy transport pomiędzy wybranymi lokalizacjami.

Bezpieczny transport, wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa, atrakcyjna cena – Miras Przeprowadzki ma wszystko, czego potrzeba do przygotowania najlepszej oferty na rynku. Zapewniamy transport mienia we Wrocławiu, ale także w innych miastach, również poza granicami Polski. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

E-mail

rado… Wyświetl

Telefon

885 022 001

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.


  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samochód.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie 10 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 9 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 8 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 7 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 6 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 55 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 4 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 3 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 2 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 1 - Miras Przeprowadzki