Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Transport fortepianów

Transport fortepianów we Wrocławiu

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, kompleksowo realizujemy bezpieczny i w pełni profesjonalny przewóz fortepianów, pianin oraz innych instrumentów muzycznych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska oraz całego kraju i zagranicy. Wieloletnia praktyka, doświadczenie oraz nowoczesna flota i odpowiedni sprzęt pozwalają na sprawną organizację całego przewozu, który w przypadku tak delikatnych instrumentów, zawsze jest skomplikowaną operacją logistyczną.

Przewóz fortepianu Wrocław

Nawet najdrobniejszy błąd przy realizacji przewozu fortepianów może skutkować poważnym uszkodzeniem instrumentu, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. W związku z tym nie polecamy przewożenia tego rodzaju ładunków na własną rękę, zwłaszcza biorąc pod uwagę atrakcyjne ceny za transport fortepianu, realizowany przez nas we Wrocławiu. Dysponujemy zarówno odpowiednimi materiałami do zabezpieczania bagażu, jak i profesjonalnym sprzętem (wózki fortepianowe, gąbki, pasy mocujące), umożliwiającym jego sprawne i bezpieczne przemieszczanie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy z firmą Miras Przeprowadzki. Gwarantujemy terminowy transport fortepianów, indywidualne podejście do klienta oraz przystępną cenę usługi.