Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Transport antyków

Transport antyków

Transport antyków nie jest łatwym zadaniem – dzieła sztuki to nie tylko cenne, ale również nierzadko bardzo delikatne przedmioty o olbrzymiej wartości sentymentalnej. Aby zapewnić bezpieczny przewóz dzieł sztuki i innych pamiątek rodzinnych, należy zaufać profesjonalnej firmie z wieloletnim doświadczeniem, takiej jak Miras Przeprowadzki.

Miras Przeprowadzki – transport antyków we Wrocławiu

Wysoka jakość naszych usług przewozowych jest znana od lat. To nie tylko odpowiednio przystosowane pojazdy i profesjonalna obsługa transportu, ale także specjalne zabezpieczenia w postaci pasów, taśm, kartonowych pudeł i folii bąbelkowych, które zabezpieczają antyki przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi. Kompleksowa obsługa transportowa oraz indywidualne traktowanie każdego zamówienia to gwarancja satysfakcji i zadowolenia naszych klientów.

Realizujemy transport antyków głównie we Wrocławiu i okolicach, jednakże zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby prywatne, firmy, a także instytucje kultury, którym zależy na bezpiecznych i w pełni profesjonalnych usługach przewozowych.