Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Taxi bagażowe

W odpowiedzi na potrzeby klientów, w ofercie Miras Przeprowadzki znalazła się bagażówka. To znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkości działania, ale i wysokiej jakości obsługi. Nasze taxi bagażowe działa we Wrocławiu, zawsze sprawnie i profesjonalnie. Co robimy w ramach tej usługi?

Taxi bagażowe, czyli taksówka do przeprowadzek

Taksówka bagażowa służy do przewozu wielkogabarytowych przedmiotów różnego rodzaju. To idealna opcja, kiedy nie dysponujemy własnym, wystarczająco dużym samochodem lub potrzebujemy pomocy przy wnoszeniu pakunków. Taxi bagażowe może przewieźć właściwie wszystko. Jedyne ograniczenie to wymiary wozu. Doskonale sprawdza się w przewozie materiałów budowlanych i wykończeniowych, takich jak kleje, zaprawy, płytki czy nawet cegły.

Nadaje się także do transportu mebli. Nierzadko bywa wykorzystywana do przewożenia urządzeń elektronicznych (komputerów) i AGD (pralek, lodówek). W ramach skorzystania z bagażówki oferujemy pomoc we wnoszeniu czy znoszeniu rzeczy. Wynajem taxi bagażowego to gwarancja, że sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu, a nad wszystkim czuwają profesjonaliści.

Sprawdzone taxi bagażowe we Wrocławiu

Bagażówka to usługa kierowana do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Aby poznać koszt skorzystania z taksówki bagażowej we Wrocławiu, prosimy o kontakt – ze względu na zróżnicowany czas trwania poszczególnych działań oraz liczby rzeczy do przewozu, cena może się różnić. Zawsze dbamy o to, by wszystko przebiegło błyskawicznie oraz możliwie bez stresu dla klientów. Wiemy, że przeprowadzka to duże wyzwanie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby odbyła się jak należy!