Zadzwoń do nas: +48 885 022 001

Bezpłatna wycena, tel. 885 022 001. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki do Niemiec

Przeprowadzki do Niemiec z Wrocławia – sprawny i bezpieczny transport wszystkich ważnych rzeczy

To prawda, że przeprowadzki do Niemiec z Wrocławia dla wielu osób okazują się dużym wyzwaniem. Trudno się temu dziwić – oprócz znalezienia godnej uwagi nieruchomości musimy również zadbać o sprawny transport mebli do Niemiec oraz o przewiezienie rzeczy osobistych. Z tego też powodu coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług firmy transportowej, która zapewnia bezpieczny transport całego wyposażenia oraz wyróżnia się przy tym atrakcyjnymi stawkami. Dlatego w naszej firmie Miras zapewniamy klientom komfortowe przeprowadzki z Niemiec do Polski, a także z Polski do Niemiec. W efekcie stają się one mniej wyczerpujące i nie będą kojarzyły się z przykrą koniecznością.

Transport mebli do Niemiec – terminowość i atrakcyjny cennik

Oprócz tego, że tak odległe przeprowadzki z Wrocławia do Niemiec często wiążą się z dużym stresem, niekiedy nadwyrężają również budżet właścicieli ze względu na dystans, który trzeba pokonać. Dlatego też w firmie Miras oferujemy usługi transportowe wyróżniające się konkurencyjnymi cenami. W efekcie klienci korzystający z naszej pomocy mogą przeznaczyć zaoszczędzone środki na zakup nowego wyposażenia lub na odnowienie nowego lokalu. Warto przy tym wspomnieć, że zapewniamy terminowość, dzięki czemu transport przebiega sprawnie i nie wiąże się z dodatkowym stresem dla klientów.

Przeprowadzki dla firm i osób prywatnych

Dzięki dużemu doświadczeniu wiemy, że z możliwości przeprowadzki do Niemiec korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Często wynika to z atrakcyjniejszej lokalizacji lub łatwiejszego kontaktu z klientami. Wówczas zapewniamy przedsiębiorcom szybki przewóz wyposażenia, które będzie odpowiednio zabezpieczone na czas podróży. Dzięki temu unikniemy wszelkiego rodzaju uszkodzeń mebli czy sprzętów, które mogą generować dodatkowe koszty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem lub informacjami na blogu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Miras Przeprowadzki

2020-2021

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie 10 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 9 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 8 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 7 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 6 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 55 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 4 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 3 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 2 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 1 - Miras Przeprowadzki