Zadzwoń do nas: 885 022 001. I speak English

Bezpłatna wycena, tel. 737 351 590. Ceny od 69zł/h.

Sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z nami

Przeprowadzki do Anglii

Kompleksowe przeprowadzki z Wrocławia do Anglii

Zmiana miejsca zamieszkania zwykle wiąże się z koniecznością transportu dotychczas zgromadzonych przedmiotów. Przeprowadzki z Polski do Anglii to szczególnie wymagające przedsięwzięcie, które warto powierzyć zaufanym specjalistom. Firma Miras posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w transporcie małych, średnich oraz dużych gabarytów, oferując przeprowadzki z Wrocławia do Anglii. Kompleksowa usługa obejmuje nie tylko sam przewóz przedmiotów, ale także ich odpowiednie przygotowanie do transportu, pomoc w załadunku i rozładunku.

Dysponujemy własną flotą pojazdów, wykwalifikowanym personelem oraz znajomością aktualnych przepisów związanych z transportem. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny i terminową realizację. Poznajemy Państwa oczekiwania oraz potrzeby, na podstawie których proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Zapraszamy do skorzystania z naszej bezpłatnej wyceny planowanej przez Państwa przeprowadzki.

Bezpieczny przewóz rzeczy do Anglii

Jeśli chodzi o przewóz rzeczy do Anglii, świadczymy usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Dbamy o powierzony dobytek, zapewniając jego bezpieczny dowóz do celu. Podczas przeprowadzki stosujemy sprawdzone metody i materiały mające na celu zabezpieczenie wszystkich przedmiotów, między innymi folię stretch, folię bąbelkową, kartony czy gazety. Mamy duże doświadczenie w transporcie delikatnych przedmiotów o dużych gabarytach, na przykład szaf i innych mebli. Gwarantujemy również przewóz cennych rzeczy, takich jak sejfy, dokumenty oraz dzieła sztuki. Jesteśmy dyspozycyjni od poniedziałku do soboty. Z naszych usług transportowych mogą skorzystać mieszkańcy wszystkich dzielnic we Wrocławiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem lub informacjami na blogu.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.

Miras Przeprowadzki

2020-2021

Adres

ul. Kurkowa 69,
50-210 Wrocław

  Wyślij zapytanie

  Zapraszamy do indywidualnego kontaktu.


  Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Samolot.

  Galeria zdjęć

  Zdjęcie 10 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 9 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 8 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 7 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 6 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 55 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 4 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 3 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 2 - Miras Przeprowadzki
  Zdjęcie 1 - Miras Przeprowadzki